O nas

Jesteśmy zespołem wysoce współpracującym i wspierającym, który łączy się przy każdym projekcie, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze wyniki.

Nasza misja

Pragniemy być najlepszą firmą budowlano-instalacyjną w branży, której celem jest świadczenie najwyższej jakości usług i zapewnić Naszym klientom najlepszą obsługę klienta. 

Nasze wartości

Dokładamy wszelkich starań, aby dla naszych klientów wykraczać poza ramy, bez względu na wyzwania. Każdego dnia staramy się dostarcza najlepsza prace w ramach naszych usług

Przedsiębiorstwo Budowlano Instalacyjne Elmar-W zostało założone w roku 2010 przez Wiolettę Kopacz i Władysława Szpiecha.

 

Oferujemy usługi z zakresu kosztorysowania i wykonywania instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania. Posiadamy duże doświadczenie i umiejętności wykonując zadania budowlane o charakterze wewnętrznych instalacji sanitarnych,o czym świadczą pozytywne listy referencyjne naszych inwestorów i zleceniodawców.

 

Od 2010 roku nasza firma wykonała szereg usług dla Rzeszowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Besta Przedsiębiorstwo budowlane, Safran Transmission System Poland, Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Rzeszowie oraz dla prywatnych inwestorów na terenie Rzeszowa i okolic.

 

Dzięki solidnej i ciężkiej pracy dotychczasowe projekty zostały zrealizowane na najwyższym poziomie. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wywiązać się z umówionych terminów.

 

Dbanie o szczegóły, profesjonalizm, terminowość, zadowolenie kontrahenta oraz długofalowa współpraca są dla nas najważniejsze.

"Elmar-W ma niesamowity zespół ciężko pracujących profesjonalistów. To była przyjemność poznać ich."

Justyna