usługi

Instalacje centralnego ogrzewania

Jeśli szukasz instalacji centralnego ogrzewania, nie musisz szukać dalej niż Instalacje centralne. Dzięki wielu opcjom do wyboru mamy dokładnie to, czego szukasz. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś tradycyjnego, czy bardziej nowoczesnego, mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojego domu.

Zewnętrzne sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej

Kanalizacja polega na bezpiecznym pozbyciu się brudu i ścieków w taki sposób, aby nie wracały one do naszej wody pitnej. Zewnętrzne sieci kanalizacyjne są ważnymi elementami systemu kanalizacyjnego, ale mogą również służyć jako system samodzielny. Bez względu na to, jaki masz system, wszystkie działają w ten sam sposób. Kanalizacja ma kluczowe znaczenie dla rozwoju miast, higieny publicznej i zarządzania środowiskiem

Węzły cieplne i kotłownie

Do ogrzewania mieszkań niezbędna jest instalacja ciepłowni. Jest to urządzenie, które łączy sieć na zewnątrz budynku z instalacją w jego wnętrzu. Dzięki temu mieszkanie jest ogrzewane. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest obliczenie, ile sieci grzewczych w jednym mieszkaniu jest potrzebnych do ogrzania domu – zależy to od wielkości i rodzaju lokalu.

I wiele więcej w tym :

  • Systemy odwodnień w technologi Geberit Pluvia
  • Instalacje wody lodowej i ciepła technologicznego
  • Izolacja pionowa ścian fundamentowych
  • Drenaż paskowy budynków
  • Pompy ciepła powietrzne
  • Systemy rekuperacji

Dlaczego my ?

Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Firma Elmar-W wyróżnia nas to, że jesteśmy firmą rodzinną, więc doskonale rozumiemy wartość dobrej obsługi.

5 letni gwarancji instalacji

Wykwalifikowany zespół

12 lat doświadczenia